23 Zář 2014

Vítejte na našem novém webu

2 komentáře

Vytvořili jsme pro Vás nové webové stránky, které budou častěji aktualizované. Oproti předchozímu webu zde brzy najdete podrobnější informace o naší veterinární ordinaci a chovu francouzských buldočků. Zaktualizovaná je i sekce Média, kde můžete najít články, kterými přispívám do různých časopisů (např. Pes přítel člověka, Haf & Mňau, Svět psů a další). Též si zde můžete poslechnout rozhovory v Českém rozhlase Brno, kde zodpovídám na reálné problémy posluchačů a mluvím o aktuálních „zvířecích“ tématech (např. Co pes nesmí jíst, Nemoci dýchacího ústrojí, O akupunktuře a další).
V sekci Německá doga jsou všechny informace o dogách, které se nacházely na starém webu, a to včetně sledování vývoje a věku německé dogy – budu rád, když zde budete i nadále údaje zveřejňovat.

Vytvořili jsme i novou Poradnu, která nyní bude setříděna do kategorií, aby se usnadnilo hledání již zodpovězených otázek na určité téma.

V případě dotazů, nejasností, připomínek můžete psát na bonoda@volny.cz

[top]
About the Author


2 Responses to Vítejte na našem novém webu
  1. Zdravím Vas mam zaujem o vašu knihu rad by som si ju kupil ako mam postupovať? Dakujem za odpoved.Henrich Pavlovčin

    • Milan Štourač 2.11.2014 at 20:20

      Dobrý večer,
      děkuji za Váš zájem! Knihu na Slovensko posílám na dobírku za 480 Kč. Chcete-li, pošlete mi adresu pro dodání na email bonoda@volny.cz

Comments are closed.


[top]