Vetoryl

Martina zeptal se před 3 roky

Dobrý den, mám 8 letého pejska. Od jednoho roku ma epileptické záchvaty a bere léky phenaemal a to ráno i vecer jednu tabletu. Záchvaty se mu po 6 roce zhorsili a byl na tom tak zle, že jsme snim jeli na kliniku kde si ho nechali na pozorovani. Tam mu nasadili dalši lek a to Libromide 2x rano. Zachvat od te doby nemel. Pak nam zacal vyrazne hodne pit a curat. Na veterine po x odberech, testech nam zjistili nador na mozku a cushingův syndrom. Nasadili nam Vetoril 60 jednu tobolku rano. Na dalsi kontrole pani doktorka rekla ze ma enzym v jatrech porad vysoky a nasadila dalsich 10mg. To uz ss nam zacala zhorsovat srst, skrabe se az do krve. Dostali jsme na to dezinfekci a sprej ale nepomaha. Proto nam zvysili jeste davku Vetorilu na 60 rano a 30 vecer. Bere tri druhy leku a ja mam strach ze ty leky mu zpusobili zanet kuze, muzou to zpusobit vysoke davky leku? Ikdyz nam na to doktorka davku jeste zvysila. Prosim jen o dalsi pohled a radu. Dekuji