Dobrý den,
mám pár nejasností:
1. Přílohy (zelenina, pohankové vločky, rýže) pro psa – ano nebo ne?
2. Přílohy pro kočku – ano nebo ne?
3. Srdce a žaludky – vnitřnost nebo svalovina?
4. Co z doplňků přidávat zdravému psovi – veterinář doporučuje Roboran?
5. Co z doplňků přidávat zdravé kočce? A jak je na tom se žloutky?
6. Syrový bílek pro velkého psa 3x týdně – může škodit?
7. Kombinace granulí a masa – v jedné dávce nebo ráno granule/večer maso – ano nebo ne a proč?
8. Ryby vcelku (např makrela) – počítá se jako kost nebo svalovina nebo půl na půl?
9. Játra – jak často je vhodné dávat? U koček se uvádí max. 5% z celé krmné dávky, u psů je to stejně?
10. Článek o barfu v čas. Veterinářství 1/2016 – našeho veta trochu vyděsil, nemůžete tam také přispět svým článkem?
Mockrát děkuji za odpovědi,
PS
]]>